Vysoko kvalitné egyptské oleje

08.03.2022

Olej z Egyptskej Čiernej Rasce

Prírodný olej z čiernej rasce je najsilnejší prírodný prostriedok na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Posilňuje sexuálne funkcie mužov, používa sa pri problémoch s počatím a zabraňuje dysfunkcii prostaty.

Viac o tomto oleji si prečítate tu Olej z Egyptskej čiernej rasce

135ml / 23,50€

Rukolový olej

Komplex vitamínu B, ktorý sa nachádza v prírodnom oleji zo semien rukoly, posilňuje nervový systém a udržiava svaly. Vyvážený pomer stopových prvkov spomaľuje hromadenie solí v tele a znižuje hladinu zlého cholesterolu, podporuje elimináciu toxínov, zlepšuje stav pokožky, vlasov, nechtov a aktivuje všetky druhy metabolizmu.

Viac o tomto oleji si prečítate tu : Rukolový olej

135ml / 22,60€

Mandľový olej

Pravidelné používanie prírodného mandľového oleja reguluje pomer vody a lipidov v pokožke a zrýchľuje regeneráciu kožných buniek. Viditeľne zlepšuje pružnosť pokožky a dodáva pleti tonizujúci a osviežujúci účinok. Vďaka svojej jemnej textúre je prírodný mandľový olej vhodnou voľbou pre každého s jemnou alebo citlivou pokožkou. Pravidelné používaníe zlepšuje pleť, zanecháva pokožku hladkú, zvyšuje jej pružnosť a vyhladzuje vrásky.

Viac o tomto oleji si prečítate tu : Mandľový olej

135ml / 25,30€

Lieskovcový olej

Vedecké štúdie dokázali, že prírodný lieskový olej spomaľuje rozmnožovanie rakovinových buniek. Dlhodobé pravidelné vnútorné používanie tohto oleja zabráni rastu prekanceróznych a rakovinotvorných buniek. Lieskovcový olej výrazné zlepší celkovú pohodu a zdravie tela.

Viac o tomto oleji si prečítate tu: Lieskovcový olej

135ml / 25,30€Olej z vlašských orechov

Olej z vlašských orechov je používaný ako liek pri kardiovaskulárnych chorobách, keďže prečistuje steny ciev a dodáva im pružnosť a odolnosť. Zabraňuje vzniku aterosklerózy, chráni pred infarktom, posilňuje steny ciev, zabraňuje tromboflebitíde a rozširuje úzke cievy. Stabilizuje krvný tlak, zaisťuje normálnu srdcovú frekvenciu a znižuje cholesterol.

Viac o tomto oleji si prečítate tu: Olej z vlašských orechov

135ml / 25,30€

Sezamový olej

Sezamový olej zjemňuje a vyživuje pokožku, je skvelým základným olejom na masáž a je obzvlášť vhodný pre citlivú detskú pokožku. Sezamový olej lisovaný za studena sa používa na obnovu štruktúry pokožky poškodenej popáleninami.

Viac o tomto oleji si prečítate tu: Sezamový olej

135ml / 22,60€