Olej z egyptskej čiernej rasce

Prírodný olej z čiernej rasce je najsilnejší prírodný prostriedok na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Posilňuje sexuálne funkcie mužov, používa sa pri problémoch s počatím a zabraňuje dysfunkcii prostaty.

Popis

DÁVKOVANIE: Odporúčané dávkovanie a užitie: 1-4 kávové lyžičky denne. Najlepšie ráno na lačno. Môžete zmiešať buď s medom, čerstvou ovocnou šťavou, pridať do čaju ,alebo do šalátu a zálievok ako dochucovadlo. Výborný je počas obdobia chrípok a nachladenia, zmiešajte olej s medom a / alebo cesnakom, táto zmes je skvelá pre účinnú podporu imunity. Čierna rasca by mala byť užívaná denne, ako preventívne opatrenie pre všetky choroby a celoživotnú vitalitu.


Prírodný olej z čiernej rasce: výhody

Olej z čiernej rasce je účinný imunomodulátor. Zloženie oleja z čiernej rasce obsahuje vitamíny A, B, C a E, ako aj vápnik, fosfor, zinok, železo, horčík, mangán, flavonoidy, esenciálne oleje, esenciálne aminokyseliny a omega-3, 6 a 9. Bojuje proti rakovine, pretože spomaľuje proliferáciu (t.j. rozmnožovanie) rakovinotvorných buniek. Prírodný olej z čiernej rasce sa používa aj pri chorobách ako: hepatitída, cirhóza, choroby žalúdka a dvanástnika; reuma; chorobách pohybového aparátu; kardiovaskulárnej patológie, ochorenia obličiek a močového mechúra, bronchitída, bronchiálna astma, nachladnutie, zápal prínosových dutín a alergiách akéhokoľvek druhu. Zlepšuje trávenie a pohyblivosť čriev. Tento olej má navyše antibakteriálne, protiplesňové a antivírusové vlastnosti a pomáha pri liečbe kožných chorôb.

Olej z čiernej rasce a cukrovka

Tento olej preukázateľne lieči cukrovku typu I a typu II, pretože reguluje hladinu cukru v krvi. Olej z čiernej rasce obsahuje silné antioxidanty, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie diabetikov.

Výhody oleja z čiernej rasce pre zdravie

Prírodný olej z čiernej rasce je najsilnejší prírodný prostriedok na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Posilňuje sexuálne funkcie mužov, používa sa pri problémoch s počatím a zabraňuje dysfunkcii prostaty. Tento olej má schopnosť zničiť obličkové kamene a odstrániť piesok z močového mechúra. Olej z čiernej rasce obnovuje imunitný systém a používa sa pri chorobách, ako je napríklad zápal prínosových dutín, suchý kašeľ, astma, astmatická bronchitída, prechladnutie, zápal mandlí a podobne. Odporúča sa pre ľudí s vysokým krvným tlakom.

Olej z čiernej rasce ako prírodný antioxidant

Existuje množstvo vedeckých štúdií, ktoré dokázali schopnosť prírodného oleja z čiernej rasce vyčistiť telo od škodlivých látok, ktoré zostávajú v tele po procese trávenia, a tiež ochrániť organizmus pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Účinok tohto produktu lisovaného za studena sa dosahuje zvýšením počtu buniek Natural Killer T (NKT). Vedci považujú silu oleja z čiernej rasce ako porovnateľnú s piatimi najsilnejšími antibiotikami, ale na rozdiel od antibiotík spravidla nemá žiadne vedľajšie účinky na organizmus.

Olej z čiernej rasce pre pokožku

Prírodný olej z čiernej rasce je vhodný na liečbu ekzémov, psoriázy, neurodermatitídy, rôznych kožných chorôb, plesňových infekcií a akýchkoľvek druhov alergie. Je účinným bojovníkom proti akné a silným prostriedkom na hojenie rán. Dodáva pokožke prírodné živiny a vitamíny.

Olej z čiernej rasce na psoriázu

Psoriáza je kožné ochorenie spôsobené zvýšenou imunitnou reakciou. Prírodný olej z čiernej rasce reguluje aktivitu imunitných buniek a zlepšuje schopnosť tela znižovať abnormálne množenie kožných buniek.

Olej z čiernej rasce na vlasy

Olej z čiernej rasce je senzáciou v starostlivosti o vlasy. Jeho používanie prispieva k rýchlemu rastu vlasov a posilneniu vlasových folikulov. Pri pravidelnom používaní prestanú vlasy vypadávať, pokožka hlavy nebude svrbieť a odstránia sa lupiny.

Kontraindikácie: neodporúčané na vnútorné použitie počas tehotenstva; neodporúča sa pacientom s transplantovanými orgánmi.

135ml / 23,50€

CERTIFIKÁTY