NAŠE SLUŽBY

Novinka - Kryolipolýza - zmrazovanie tukov

Popredný svetový prístroj 4. generácie na zmrazovanie tukov

s 360° okolitým chladením a technológiou konštantnej teploty,

Môžete bojovať s neústupným tukom aj po cvičení, či diéte.


 Trvalé odstránenie     chĺpkov laserom


V našom štúdiu si môžete dopriať trvalé odstránenie chĺpkov laserom. O tom aký je postup a ceny, si môžete prečítať v tomto článku:

Trvalé odstránenie chĺpkov

 Biostimulačný laser

  • Veľmi účinne pomáha pri: Akné,kuperóze,vráskach,vitiligu, poruchách pigmentácie,oparoch,lišajoch,jazvách,omrzlinách,poleptaniach,začínajúcich strie,zapareninách,regenerácii vlasov a nechtov, atď.....

Neinvazívna laserová liposukcia 

/Bez bolestí a bez skalpela/

Nová revolučná neinvazívna metóda odstraňovania nežiadúcich tukových vankúšikov a tvarovania postavy za použitia nízkoúrovňového lasera. Tento laser umožňuje plošné ošetrenie väčších partií naraz. Využíva pamäťový efekt, bunky si informácie o chudnutí podávajú a dochádza k ich úbytku v celom tele.

Neinvazívne odstránenie tuku bez skalpela

Pri tomto veľmi obľúbenom ošetrení používame profesionálne lymfodrenážne nohavice a rukávy Body therapy plus II. Cieľom metódy je podpora detoxikácie organizmu, sformovanie postavy a zredukovanie tuku. Viac sa dočítate v článku:


  O cene a ošetrení lymfy pomocou lymfatického celotelového obleku

Masáž tváre poskytuje okamžitý viditeľný výsledok, má blahodárne a maximálny relaxačný účinok a okrem toho, má výborný účinok aj na náš nervový systém. Vďaka tomu pri využití rôznych masážnych techník je možné vyvolať širokú škálu pocitov, od prekrvenia až po blažené uvoľnenie. Viac podrobností a cena v článku: 


Prečo si dopriať pravidelnú masáž tváre?

Galvanickým ošetrením dodávame pleti množstvo živín a to pomocou galvanického prúdu a špeciálne vyvinutých gélov a séra, bez ktorých by nebol galvanik galvanikom. Viac informácií+ceny v článku: Dá sa starnutie spomaliť? Áno dá. Tu sa dozviete ,ako na to....


Diagnostika a ošetrenie pleti prístrojom SMART ICE BLUE

 Tento prístroj vykonáva detekciu pokožky a má vlastný kozmetický program. Vyhotovuje detailné snímky pokožky tváre prostredníctvom mikrorozsahových fotoaparátov s vysokým rozlíšením 10 miliónov pixelov v kombinácii s trojspektrálnou zobrazovacou technológiou. Prostredníctvom inteligentnej diagnostiky na detekciu kožných problémov a podľa diagnostických výsledkov individuálneho prispôsobeného programu starostlivosti o krásu, odporučí najefektívnejšie ošetrenie.

V kombinácii s technikami" ultrazvuková špachtľa"," hydrodermabrázia "," nano atomizácia-oxy sprej "," ultrazvuková vlna "," zlatá rádiofrekvencia "," studené kladivko " s vysokou konfiguráciou ,komplexne ošetrí pokožku , čím dosiahne účinne výsledky diagnostiky pleti s výrobkami starostlivosti o pleť.


 Mikromasáž očného okolia 

Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú sa vačky pod očami, znižuje sa vnútroočný tlak a tým sa posilňuje zrak. Mikromasáž pôsobí proti únave očí a pomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín.Mikromasáž tiež posilňuje obočie, ktoré počas rokov padá a hlavne prekrvuje pokožku, ktorá oddaľuje jej stenšenie a predčasné starnutie. Mikromasáž tiež napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest, podporuje obnovu buniek a zabraňuje strate vlhkosti pokožky.

 


Masáž očného okolia špeciálnymi masážnymi okuliarmi

TYPY MASÁŽE  MASÁŽNÝMI OKULIARMI

• Masáž tlakom vzduchu (presoterapia): pomáha zmenšiť opuchy a vačky okolo očí a zlepšuje krvný obeh v danom mieste

• Masáž pôsobením tepla: zmierňuje suchosť očného okolia, znižuje stres a prispieva k lepšiemu vstrebaniu kozmetických prípravkov

• Vibračná masáž: aktivuje svaly očného okolia, zmierňuje pocit únavy a prináša intenzívne uvoľnenie

• Prístroj ponúka relaxačnú hudbu, ktorá zákazníčku vtiahne do absolútnej relaxácie


Použitie prístroja umožní zahájiť ošetrenie niekoľkými minútami intenzívnej relaxácie, ktorá prináša príjemný zážitok na úrovni zmyslov. ponúka nový rozmer uvoľnenia, ako fyzického, tak i psychického.

VÝSLEDKY: 

- Intenzívny pocit pohody 

-Zníženie napätia očných vrások 

-Okamžitá korekcia tmavých kruhov pod očami

-Pleť v okolí očí získa odpočinutý vzhľad

Cena samostatného ošetrenia masážnymi okuliarmi:

15 min.......8,- euro

30 min.........15 euro

Pri súčasti ktoréhokoľvek z ošetrení tváre a dekoltu príplatok 5 euro


Tvorba a posilnenie svalstva prístrojom SCULPTOR

Prvá a jediná neinvazívna metóda posilňovania svalov a redukcie tukov prostredníctvom nervovosvalovej stimulácie a rádiotermoliftingu - synchronizovaná energia a rádiofrekvencia, bez cvičenia . Túto kombináciu technológií ponúkame špeciálnym prístrojom SCULPTOR SCULPT.  

Ceny a viac info tu:

 Neinvazívne tvarovanie svalov / Sculpt

Tešíme sa na Vašu návštevu


Naša ďalšia služba je liečba a regenerácia kyslíkom v 

Hyperbarickej kyslíkovej komore 


Objednajte si naše služby

 0918 / 577 305 - Zuzana Gabríková

Alebo nám napíšte