NAŠE SLUŽBY

Nová revolučná neinvazívna metóda odstraňovania nežiadúcich tukových vankúšikov a tvarovania postavy za použitia nízkoúrovňového lasera. Tento laser umožňuje plošné ošetrenie väščích partií naraz. Využíva pamäťový efekt, bunky si informácie o chudnutí podávajú a dochádza k ich úbytku v celom tele.

Neinvazívne odstránenie tuku bez skalpela

Pri tomto veľmi obľúbenom ošetrení používame profesionálne lymfodrenážne nohavice Body therapy plus II. Cieľom metódy je podpora detoxikácie organizmu, sformovanie postavy a zredukovanie tuku. Viac sa dočítate v článku


Ošetrenie lymfy pomocou lymfatického celotelového obleku

Biofotonický skener S3 - skener, ktorý vám odpovie na to, či sú vaše stravovacie návyky správne. Tento patentovaný prístroj, ktorý vyvinula spoločnosť Pharmanex, neinvazívnym spôsobom odráža množstvo karotenoidov v tkanive a poskytuje okamžitý údaj o hladine karotenoidov v tele.

Masáž tváre poskytuje okamžitý viditeľný výsledok, má blahodárne a maximálny relaxačný účinok a okrem toho, má výborný účinok aj na náš nervový systém. Vďaka tomu pri využití rôznych masážnych techník je možné vyvolať širokú škálu pocitov, od prekrvenia až po blažené uvoľnenie.


Prečo si dopriať pravidelnú masaž tváre?

Galvanickým ošetrením dodávame pleti množstvo živín a to pomocou galvanického prúdu a špeciálne vyvinutých gélov a séra, bez ktorých by nebol galvanik galvanikom. 
Dá sa starnutie spomaliť? Áno dá. Tu sa dozviete ,ako na to....

Výnimočne v našom štúdiu, si môžete vyskúšať na vlastnej koži, jedinečnú bioadaptívnu radu, ktorá v na európsky trh dorazí v januári 2021. Viac o tejto rade, ktorá sa prispôsobí vašej pleti a prostrediu kde sa práve nachádzate, si môžete prečítať v článku Bioadaptívna rada, ktorá sa prispôsobí vašej pleti


Objednajte si naše služby

00421 918 577 305 - Zuzana Gabríková

Alebo nám napíšte