Transformácia tela

14.11.2022

Čo je to BTS?

Body Transformation System

Dvaja ľudia s rovnakou výškou a hmotnosťou môžu mať dve naprosto odlišné postavy. Zloženie tela ako vieme je pomer tuku a svalov. Tu však nejde až tak o to, koľko nám váha ukáže kilogramov, ale základ aká je je kompozícia nášho tela a hlavne to, AKO SA CÍTIME.

Body Transformation System je exkluzívna kolekcia vedecky navrhnutých produktov s extraktom z korena palistov púpavy, ktoré podporujú zdravé trávenie, normálny metabolizmus tukov, rýchlosť metabolizmu v kľudovom režime a zároveň podporuje celkovo zdravie a kondíciu.

TRIM alias TUKOŽRÚT / hlavný hrdina BTS programu

Získal prestižné ocenenie ako najlepší produkt pre riadenie hmotnosti v r. 2018. Prvý na svete ako kombinácia 2 technológií , ktorá bráni ukladaniu tukov, zníženiu tvorby tukových buniek, zlepšenie svalového tonusu a obnovenie mladistvej pokožky.

 • technológia - CLA pre urýchlenie redukcie tukov

Bolo klinicky preukázané, že CLA (konjugovaná kyselina linolová) rastlinného pôvodu znižuje telesný tuk. CLA nielen podporuje metabolizmus, ale predovšetkým pomáha blokovať prechod tuku z krvného riečiska do tukových buniek.

 • technológia Collagen/HA Matrix® Technology

- pre zlepšenie svalového tonusu a obnovu mladistvej pokožky. Multipatentovaná technológia Collagen/HA Matrix Technology doplňuje hladiny kolagénu a HA (kyseliny hyaluronovej) vo vysoko vstrebateľnej forme, obnovuje mladistvú pokožku a podporuje kondíciu kĺbov a svalov.


 • Podporuje metabolizmus tukov
 • Zabraňuje ukladaniu bunečného tuku
 • Podporuje redukciu tukových buniek
 • Zlepšuje svalový tonus
 • Obnovuje mladistvú pleť
 • Podporuje zdravie kĺbov, svalov a spojivového tkaniva
 • Podporuje zdravé vlasy, nechty, ďasná a oči
 • Nula cukru
 • Obsahuje Collagen/HA Matrix Technology
 • 1 lyžička (15ml) denne
 • Niekoľko lahodných príchutí - čokoláda, vanilka,

kokos s limetkou, mango

Priamo cez link

Kliknite si priamo na link a dostanete sa priamo na stránku, kde si objednáte kolagénový sortiment. Pri vypisovaní vašich údajov je dôležite odsúhlasenie a odfajnutie mena človeka, od ktorého máte link, aby ste získali všetky výhody. Týmto linkom získavate 10€ na váš prvý nákup.

Cez facebook

Ak si kliknite na preklik na facebook, dostanete sa priamo na profil ,,Zuzana Gabríková" a ja vám pomôžem s vašou prvou objednávkou.


Pripájam najaktálnejší výsledok od Zuzky s BTS programom


Čo odporúčam na plnohodnotnú starostlivosť o pleť pre všetky vekové kategórie

Ak si chcete pozrieť ďalšie výsledky, tak nám napíšte aj my vás pridáme do skupiny KOLAGÉNOVY MATRIX, v ktorej nájdete množstvo krásnych zmien 

Patentovaná technológia Collagen/ HA matrix ®   

Vďaka mikromolekulám Bio-Optimized™ sa jedinečná matrica kolagénu, HA a chondroitin sulfátu preukázala ako účinná, a to len pri 1-2 gramoch na porciu v mnohých klinických študiách. Táto dávka sa dodáva prostredníctvom doporučenej veľkosti porcií, a to len vo forme dvoch polievkových lyžíc (30 ml) Liquid BioCell denne.

 • Collagen/ HA matrix ® je prirodzene získaný z kuracej hrudnej chrupavky a je hydrolyzovaný pomocou patentovaného výrobného procesu Bio-Optimized™ k dosiahnutiu ideálnej mikromolekuly. Výsledkom je prirodzene zvýšená biologická dostupnosť. Biologická dostupnosť má priamy vplyv na to, ako prospešný doplnok je, pretože vykazuje, ako účinná látka vstupuje do obehového systému tela. Príjem živín nestačí; musí byť dostatočne a správne absorbovaný.
 • Kolagén Liquid Biocell pochádza z vedľajších produktov BIO kurčiat chovaných voľne a kŕmených bez GMO, antibiotík a hormónov na regulovaných farmách v USA a Európe. V rámci nášho záväzku k udržateľnosti používame kuracie vedľajšie produkty z častí, ktoré by inak farmy po spracovaní kurčiat na mäso vyradili - z hrudnej chrupavky.


Aká je optimálna dávka kolagénu na deň? 

Ľudský organizmus obvykle dokáže spracovať 500-1000mg kolagénových peptidov na deň. Určiť optimálnu dávku kolagénu je zavádzajúce. Každé telo je iné a každé dokáže dokáže využiť RÔZNE množstvo kolagénu. Užívanie vyšších dávok môže byť naviac rizikové, pretože spracovanie nadbytočného kolagénu predstavuje pre telo zbytočnú záťaž a to hlavne na pečeň a ľadviny.

Rozhodujúce je vždy, koľko kolagénu naše telo dokáže vstrebať a následne využiť. Takže ak rozmýšľate nad kolagénom, tak si to poriadne premyslite a hlavne sa zamyslite na kolagénom, ktorý obsahuje 5000mg a viac :)  dokáže ho naše telo spravovať? alebo ho zbytočne vylúčime.